Στο σπορείο με το εντομοκτόνο και το μυκητοκτόνο: Ψεκάζουμε 300ml Αmino16 ανά 100lt νερό. Εφαρμογή 1: Αμέσως μετά το σταύρωμα και Εφαρμογή 2: Μετά από 20 ημέρες.
Κατά τη μεταφύτευση στο χωράφι: Ψεκάζουμε 5lt Amino16 στα 1’000lt νερό.
15 ημέρες μετά: Ψεκάζουμε 5lt Amino16 στα 1’000lt νερό.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΠολιτική cookies